جهت پیگیری گوشی های تعمیراتی با شماره مقابل تماس حاصل فرمائید 02166487400

آموزش تعویض کامل صفحه نمایش شیائومی Mi 8 (LCD و دیجیتایزر)

آموزش تعویض کامل صفحه نمایش شیائومی Mi 8 (LCD و دیجیتایزر)

آموزش تعویض کامل اسکرین گوشی شیائومی Mi 8 (ال سی دی و دیجیتایزر)

در این مقاله آموزشی ما به نحوه تعویض صفحه نمایش موبایل xiaomi Mi 8 پرداخته ایم. صفحه نمایش این مدل گوشی به همراه LCD و دیجیتایزر بوده و شما جهت تعویض صفحه نمایش باید موارد نامبرده را هم تعویض نمایید. شیائومی برند موبایل نسبتا جدیدی است که میتوانید با مسلط شدن بر تعمیرات گوشی شیائومی به تجربه و دانش خود بیفزایید.

گام 1: 

تلفن را خاموش کرده و سیم کارت را خارج کنید.

آموزش تعویض کامل صفحه نمایش شیائومی Mi 8 (LCD و دیجیتایزر)

گام 2:

یک صفحه داغ را به منظور نرم کردن چسب قاب پشتی روی آن قرار دهید( گرما بیشتر از 90 درجه سانتیگراد نباشد). شما هم چنین می توانید از یک تفنگ گرمایی استفاده کنید، فقط مراقب باشید که بیش از حد از آن استفاده نکنید.

گام 3:

از یک تیغ(ریش تراشی) یا تکه ای پلاستیک برای بیرون آوردن محافظ استفاده کنید. مراقب باشید! آن بسیار شکننده است، دقت زیادی به خرج دهید. در مورد کابل انعطاف پذیر نیز بسیار مواظب باشید. تیغه را زیاد داخل نبرید وگرنه ممکن است آن را قطع کنید.

گام 4:

محافظ را از راست به چپ بالا بیاورید، اما آن را به طور کامل جدا نکنید به طوری که کابل انعطاف پذیر هنوز متصل باشد. هفت پیچ مشخص شده در عکس را باز کنید و آن ها را در محلی قرار دهید.

گام 5:

هشت پیچی که اسپیکر پایینی را محکم کرده اند باز کنید. این گام ضروری نیست اما باعث می شود که بتوانید چسب روی باتری را راحت تر بیرون بکشید.

گام 6:

به دقت دو نوارچسبی که باتری را به ساختمان وسط متصل می کند را جدا کنید.

گام 7:

اسکرین را روی صفحه قرار دهید(گرما اعمال کنید)، سپس اسکرین را از زیر آن جدا کنید دقیقا مانند کاری که برای قاب پشتی انجام دادید.

گام 8:

تبریک، کار شما تمام شده است. به منظور قرار دادن اسکرین جدید این راهنما را به صورت معکوس انجام دهید.

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد