جهت پیگیری گوشی های تعمیراتی با شماره مقابل تماس حاصل فرمائید 02166487400
تعمیر و تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

تعویض ال سی دی گوشی موبایل سامسونگ

شکستن ال سی دی یکی از مرسوم ترین علت های مراجعه افراد به تعمیرات موبایل محسوب می شود. یکی از حائز اهمیت ترین قطعات گوشی تاچ و ال سی دی گوشی آن دستگاه موبایل به حساب می آید که در واقع میبایست از آن بسیار ویژه نگهداری نمود تا دچار هیچ گونه مشکلی نگردد. شرکت موبایل امداد با هزینه بسیار مناسب و با کیفیت عالی اقدام به تعویض ال سی دی گوشی موبایل سامسونگ، اپل، هواوی، شیائومی و دیگر گوشی های بازار می نماید. کافیست یا فرم زیر را تکمیل نموده یا همین الان با شماره 02166487400 تماس بگیرید.

فرم درخواست تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

ال سی دی گوشی های هوشمند بنا به علت های گوناگونی دچار شکستگی و خرابی خواهد شد و می توان این طور بیان کرد که اصلی ترین علت آن، آب خوردگی و ضربه خوردن از روی سهل انگاری فرد می باشد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که هزینه تعمیر ال سی دی، همیشه یکی از گران ترین بخش های تعمیرات موبایل به حساب می آید و شما دچار هزینه نسبتا سنگینی در قبال تعمیر گوشی تلفن همراه خود خواهید شد. اجزا و قطعات تشکیل دهنده تاچ ال س دی شامل مواردی همچون: گلس نگهدارنده ال سی دی، تاچ یا دیجیتایزر، ال سی دی و بک لایت و فریم ال سی دی می باشد.

به خاطر داشته باشید که ال سی دی و تاچ گوشی موبایل پس از خراب شدن با استفاده از راه های متفاوتی باید تعمیر شوند. برای تعویض گلس و تاچ گوشی خود می توانید در صفحه تعویض گلس گوشی درخواست خود را بصورت آنلاین ثبت نمایید. حالات خرابی که در این قطعه حساس و شکننده امکان دارد صورت پذیرد، به شرح زیر خواهید بود:

1- LCD گوشی سیاه شده و روشن نمی شود

در رابطه با این موضوع باید بدانید که در حقیقت سیاه شدن تمام صفحه نمایش نشان دهنده سوختگی ال سی دی خواهد بود که اغلب بر اثر ضربه یا فشار زیاد به دستگاه موبایل رخ خواهد داد و این را نیز از یاد نبرید که در بعضی از مواقع هم نفوذ آب به داخل گوشی منجر به سوختن ال سی دی خواهد شد. می توان گفت که تنها راه تعمیری که در هنگام سوختن ال سی دی می توان اتخاذ کرد، تعویض کامل تاچ ال سی دی گوشی به حساب می آید که هزینه نسبتا زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

2- ال سی دی روشن می‌شود ولی تاچ گوشی کار نمی‌ کند

در بعضی از مواقع پیش می آید که در اثر ضربه ای که به گوشی تلفن همراه وارد می آید، ال سی دی آن به مشکل بر خواهد خورد که در این صورت ال سی دی روشن خواهد بود و تصویر بالا می آید اما تاچ آن کار نخواهد کرد که در واقع این امر نشان دهنده سوختن تاچ یا دیجیتایزر آن دستگاه می باشد.

در همین راستا و به منظور برطرف کردن چنین مشکلی باید تاچ ال سی دی گوشی را به صورت تمام و کمال تعویض کرد، بخاطر این که نمی توان تاچ را به تنهایی عوض کرد.

3- بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شده است

در برخی از اوقات شدت ضربه آن قدر نیست که به سوختگی تاچ یا ال سی دی گوشی منجر شود، بلکه فقط قسمتی از ال سی دی آن سیاه خواهد شد و گوشی محتوای مورد نیاز را نشان نخواهد داد، در این شرایط هم نیز می بایست تاچ ال سی دی به صورت کامل تعویض شود.

تعمیر ال سی دی موبایل

4- نور ال سی دی گوشی سو سو می‌زند

ولی در بعضی از اوقات و بر اثر ضربه و فشار به گوشی تلفن همراه ال سی دی گوشی سوسو خواهد زد که به منظور بر طرف کردن این مسئله نیز باید تاچ ال سی دی گوشی به صورت تمام و کمال تعویض گردد. البته در بعضی شرایط سوسو زدن صفحه نمایش مربوط به شرایط خاصی می شود که توضیح آن در این مقاله نمی گنجد و تنها می توان در این باره به چند مثال اکتفا کرد، به عنوان مثال در هوای سرد گوشی سوسو خواهد زد یا زمانی که نور صفحه نمایش کم باشد این مشکل پیش خواهد آمد. شایان ذکر است که در این مورد نیز تعویض تاچ ال سی دی امری ضروری به حساب می آید.

5- روی صفحه نمایش ترک و شکستگی وجود دارد اما تاچ ال سی دی آن کار می‌کند

در اندک دفعاتی امکان دارد ضربه وارده به گوشی به شکستن گلس ال سی دی منجر شود ولی به تاچ و خود ال سی دستگاه تلفن همراه آسیبی وارد نکند که در این شرایط علی رغم شکستگی گلس موبایل هیچ گونه مشکل و مسئله ای برای استفاده از تلفن شما عزیزان پیش نخواهد آمد و شما عزیزان می توانید به راحتی گلس آن گوشی را تعویض و گلسی تازه و نو روی آن بیاندازید و خبری هم از شکستگی نخواهد بود و در حقیقت تاچ و ال سی دی بدون هیچ مشکلی کار خواهند کرد. در این شرایط تنها احتیاج است گلس موبایل شما عزیزان تعویض گردد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که این 5 موردی که خدمت شما بیان شد، از اصلی ترین و اساسی ترین مواردی محسوب می شود که امکان دارد در هر نوع تلفن همراهی حادث شود و فرد را به دفاتر تعمیرات موبایل بکشاند.

هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی و گلس شکسته موبایل

در خصوص هزینه تعمیر تاچ و ال سی دی و حتی گلس شکسته موبایل باید گفت که در واقع تعویض کردن یکی از گران ترین قطعاتی است که در تلفن همراه تعمیر می شود همین مسئله با توجه به کیفیت صفحه نمایش های انواع تلفن های همراه و بزرگ شدن ابعاد آن ها بیشتر نمود پیدا خواهد کرد و هزینه آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

البته امکان دارد در بازار یک سری ال سی دی های کپی و غیر اورجینالی هم باشد که قیمت آن به مراتب کمتر خواهد بود اما کیفیت و کارایی ال سی دی های اصلی را به هیچ عنوان نخواهد داشت و امکان دارد که با استفاده از آن و بعد از مدتی استفاده دوباره مجبور به تعویض آن و هزینه ای دوباره برای استفاده از تلفن همراه خود باشید!!

چگونه از تاچ و ال سی دی گوشی خود مراقبت نمایید؟

از قدیم الایام این طور بیان شده است که پیشگیری بهتر از درمان است. چندین راهکار را در اینجا بیان می کنیم که با رعایت و در نظر داشتن آن ها قادر باشید از تاچ و ال سی دی گوشی خود تا جایی که امکان دارد مراقبت به عمل آورید، این موارد به شرح زیر خواهد بود :

  • گوشی تلفن همراه خود را به دور از دسترسی کودکان نگه دارید که آن ها به گوشی شما آسیبی وارد نیاورند.
  • به صورت دائم به روی گوشی تلفن همراه خود گلس داشته باشید که چنانچه ناخودآگاه و به صورت اتفاقی نیز به موبایل شما ضربه ای وارد آمد، اول گلس شما شکسته شود و حتی المقدور به تاچ و ال سی دی موبایل شما آسیبی وارد نشود.
  • سعی کنید هیچ موقع موبایل را در جیب خود قرار ندهید، به خاطر این که این احتمال وجود خواهد داشت که شلوار شما تنگ باشد و در اثر ضربه ای گوشی تحت فشار قرار گرفته و تاچ و ال سی دی گوشی شما بشکند.
  • همیشه از یک قاب مناسب برای گوشی تلفن همراه خود استفاده کنید که سپری به منظور حفظ گوشی شما در برابر آسیب ها به حساب آید.
  • از همه راه هایی که به منظور حفظ و نگهداری تاچ بیان کردیم به صورت کامل استفاده نمایید. تا تاچ شما تضعیف نگردد.

امیدواریم که از مطالب و نکاتی که در خصوص با موضوع مقاله مطرح شد، نهایت استفاده رو برده باشید و تونسته باشیم با نکاتی که خدمت شما عرض می کنیم از خسارت های ناشی از آسیب دیدن تاچ و ال سی دس و حتی گلس شما عزیزان کم کنیم.

سوالات متداول تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ و اپل

حالات خرابی که در ال سی دی گوشی سامسونگ و اپل امکان دارد صورت پذیرد، به چه صورت می باشد؟

1- LCD گوشی سیاه شده و روشن نمی شود

2- ال سی دی روشن می‌شود ولی تاچ گوشی کار نمی‌ کند

3- بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شده است

4- نور ال سی دی گوشی سو سو می‌زند

5- روی صفحه نمایش ترک و شکستگی وجود دارد اما تاچ ال سی دی آن کار می‌کند

مراحل تعویض ال سی دی در موبایل امداد به چه صورت انجام می گیرد؟

ابتدا فرم مربوطه در صفحه تعمیر ال سی دی را پر کرده، سپس کارشناسان موبایل امداد با شما تماس گرفته و پیک رایگان موبایل امداد را برای تحویل گوشی به محل شما ارسال می کنند و بعد از تعمیر گوشی پیک موبایل امداد گوشی شما را تحویل خواهند داد.

چه گارانتی هایی برای تعویض ال سی دی موبایل در این مرکز داده می شود؟

در مرکز موبایل امداد بعد از تعمیر گوشی دو کارت گارانتی به منظور ضمانت تعمیرات و ضمانت اصالت قطعات به شما داده می شود.

تعویض تاچ موبایل
تعویض ال سی دی گوشی موبایل